Inter Projekt RSS Feed http://www.interprojekt.pl/ Inter Projekt :: dystrybutor firm Mikrotik, Ubiquiti Networks, TP-Link, Engenius, Miure, Alix pl-pl Thu, 21 Nov 2019 21:00:26 GMT http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 60 RouterBoard SXT LTE6 kit (RBSXTR&R11e-LTE6) is a SXT device with CAT6 LTE modem. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBSXTR_R11E-LTE6 Thu, 21 Nov 2019 15:09:43 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rbsxtr_r11e-lte6_mini_4384.jpg" /> <br /> SXT LTE6 kit jest specjalnym wariantem popularnego urządzenia SXT, nieposiadającym interfejsu radiowego zgodnego ze standardem 802.11. W zamian posiada wbudowany wysokiej jakości CAT6 LTE modem, co pozwala urządzeniu korzystać z wielu pasm jednocześnie. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBSXTR_R11E-LTE6 Ubiquiti :: (UC-DAC-SFP28) UniFi SFP DAC Patch Cable https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UC-DAC-SFP28 Thu, 21 Nov 2019 08:03:00 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uc-dac-sfp_mini_4383.jpg" /> <br /> Kabel SFP+ pasywny 0,5m https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UC-DAC-SFP28 Ubiquiti :: (UC-DAC-SFP+) UniFi SFP DAC Patch Cable https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UC-DAC-SFP-PLUS Thu, 21 Nov 2019 08:03:00 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uc-dac-sfp_mini_4382.jpg" /> <br /> Kabel SFP+ pasywny 0,5m https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UC-DAC-SFP-PLUS UBIQUITI :: (UVC-G3-F-C) UVC-G3-FLEX Ceiling Mount Accessory https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UVC-G3-F-C Thu, 21 Nov 2019 08:03:07 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uvc-g3-f-c-10-mini_4381.jpg" /> <br /> Sufitowy uchwyt montażowy do kamer UVC-G3-FLEX https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UVC-G3-F-C UBIQUITI :: (UDM) UniFi Dream Machine https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UDM Thu, 21 Nov 2019 08:03:01 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/udm_mini_4380.jpg" /> <br /> UniFi UDM jest urządzeniem typu Access Point 802.11ac 802.11ac 4x4 Wave 2 AP. Zarządzalny 4 portowy switch. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFi https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UDM MikroTik (RBLHGR&R11e-LTE6) LHG LTE6 kit - a device for very remote locations that are within cellular network coverage. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBLHGR-R11E-LTE6 Thu, 21 Nov 2019 08:01:50 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/lhg_lte6_mini_4379.jpg" /> <br /> Routerboard LHGR R11E to urządzenie łączące w sobie modem LTE6 ze zintegrowaną anteną o zysku 17dbi oraz jeden port Ethernet. Dla bardzo odległych lokalizacji ze słabym sygnałem sieci komórkowych. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBLHGR-R11E-LTE6 OPTIX cable 2 fiber OPTIX-DAC Z-XOTKTCD-2X657A Outdoor cable for direct burial in the ground. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=OPTIX-DAC%20Z-XOTKTCD-2X657A Tue, 05 Nov 2019 12:16:13 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/optix_cable_dac_mini_4378.jpg" /> <br /> Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy FTTx 2J. Średnica 3mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=OPTIX-DAC%20Z-XOTKTCD-2X657A UBIQUITI :: (UAP-FlexHD) UniFi AP,AC, Wave2 4x4 MU-MIMO https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-FLEXHD Thu, 21 Nov 2019 08:02:59 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uap-flexhd_mini_4377.jpg" /> <br /> UniFi UAP-FlexHD jest urządzeniem typu Access Point 802.11ac ze zintegrowaną anteną. Możliwość instalacji na suficie lub ścianie. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFi https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-FLEXHD RouterBoard :: GB60A-S12, (24 V 5 A internal power supply) for CCR1016 series (only for new r2 revisions) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-ZAS-GB60A-S12 Thu, 21 Nov 2019 08:02:02 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/up1302c-12_mini_4376.jpg" /> <br /> MikroTik - wewnętrzny zasilacz do produktów serii CCR1016 (tylko nowej wersji r2 ) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-ZAS-GB60A-S12 RouterBoard :: UP1302C-12, (24 V 10,8 A internal power supply) for CCR1036 series (only for new r2 revisions) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-ZAS-UP1302C-12 Thu, 21 Nov 2019 08:02:02 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/up1302c-12_mini_4375.jpg" /> <br /> MikroTik - wewnętrzny zasilacz do produktów serii CCR1036 (tylko nowej wersji r2 ) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-ZAS-UP1302C-12 UBIQUITI :: (USW-Pro-48-POE) UniFi Switch Leyer2 and Layer3, 48 Gbit Ethernet, 4 x SFP+, PoE 600W https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-PRO-48-POE Thu, 21 Nov 2019 08:03:06 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/usw-pro-48-poe_m_4374.jpg" /> <br /> Switch z serii UniFi Switch, 48 portów Gigabitowych z PoE, razem 400W, 4 x SFP+, EU https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-PRO-48-POE UBIQUITI :: (USW-Pro-24-POE) UniFi Switch Leyer2 and Layer3, 24 Gbit Ethernet, 2 x SFP+, PoE 400W https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-PRO-24-POE Thu, 21 Nov 2019 08:03:06 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/usw-pro-24-poe_m_4373.jpg" /> <br /> Switch z serii UniFi Switch, 24 porty Gigabitowe, w tym 16 z PoE 400W, 2 x SFP+, EU https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-PRO-24-POE UBIQUITI :: (USW-24-POE) UniFi Switch Gen2, 24 Gbit Ethernet, 2 x SFP, PoE https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-24-POE Thu, 21 Nov 2019 08:03:06 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/usw-24-poe_m_4372.jpg" /> <br /> Switch z serii UniFi Switch, 24 porty Gigabitowe, w tym 16 z PoE, 2 x SFP, EU https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-24-POE UBIQUITI :: (USW-16-POE) UniFiSwitch Gen2, 16 Gbit Eth, 2xSFP https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-16-POE Thu, 21 Nov 2019 08:03:05 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/usw-16-poe_m_4371.jpg" /> <br /> Switch z serii UniFi Switch 16 portów gigabitowych (8 z PoE), 2 x SFP EU https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-16-POE 48V 60W 100-240V Switching Power Supply, DC Plug 2.1 x 5.5mm "female" for US-8 series switches with power cord https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=ZAS-48V-60W-OEM Thu, 21 Nov 2019 08:03:33 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/zasilacz_48v_mini_4370.jpg" /> <br /> 48V, moc 60W, zasilanie 100-240V, kabel długości 1,5m dla switchów serii US-8. Z kablem sieciowym. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=ZAS-48V-60W-OEM UBIQUITI :: (UVC-G3-AF-3 / UVC-G3-BULLET-3) UniFi Video Camera 3rd Gen., 1080p Full HD IP camera with IR, indoor/outdoor - 3 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UVC-G3-3 Thu, 21 Nov 2019 08:03:07 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ubnt-uvc-g3-bullet-3_m_4369.jpg" /> <br /> Kamera IP trzeciej generacji UniFi Video charakteryzująca się przetwornikiem Full HD 1080p, posiadająca oświetlenie w podczerwieni do pracy w trybie dzień/noc. Obudowa przystosowana do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. 3 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UVC-G3-3 UBIQUITI :: (UVC-G3-DOME-3) UniFi Video Camera Dome 3rd Generation, wide angle 1080p Full HD slim dome IP camera with IR,without POE - 3 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UVC-G3-DOME-3 Thu, 21 Nov 2019 08:03:07 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ubnt-uvc-g3-dome-3_m_4368.jpg" /> <br /> Kamera IP trzeciej generacji UniFi Video charakteryzująca się przetwornikiem Full HD 1080p, posiadająca oświetlenie w podczerwieni do pracy w trybie dzień/noc. Obudowa przystosowana do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. - 3 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UVC-G3-DOME-3 RF Elements TwistPort Adaptor for ePM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RF-TPA-EPMP Thu, 21 Nov 2019 08:01:25 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rf-tpa-epmp_mini_4367.jpg" /> <br /> RF Elements TwistPort Adaptor for ePM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RF-TPA-EPMP RouterBoard :: S+RJ10 10/100/1000M/2,5G/5G/10G copper module for RJ45 https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=S-plus-RJ10 Thu, 21 Nov 2019 08:02:00 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-sfp-s_rj10-mini_4366.jpg" /> <br /> RTB-SFP-S+RJ10 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M/2,5G/5G/10G. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=S-plus-RJ10 Maszt balkonowy prosty 60 https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Uchwyt_antenowy_prosty_60 Wed, 20 Nov 2019 08:01:58 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ub60pr_mini_4365.jpg" /> <br /> Maszt balkonowy prosty 60 https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Uchwyt_antenowy_prosty_60 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 Porównanie wydajności płyt Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM