Inter Projekt RSS Feed http://www.interprojekt.pl/ Inter Projekt :: dystrybutor firm Mikrotik, Ubiquiti Networks, TP-Link, Engenius, Miure, Alix pl-pl Thu, 15 Nov 2018 06:47:19 GMT http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 60 UBIQUITI :: (BulletAC-IP67) Bullet, Dual Band, AC, IP67 https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=BulletAC-IP67 Wed, 14 Nov 2018 08:04:28 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/bulletac-ip67-mini_4086.jpg" /> <br /> Urządzenie typu AP/APC działające w paśmie 2,4GHz lub 5GHz, 802.11 ac, w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Złącze N męskie umożliwia montaż bezpośrednio do anteny. Częstotliwość: 2412-2472 lub 5150-5875. Moc nadawania 22dBm. Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Zasilanie: PoE 24VDC. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=BulletAC-IP67 RouterBoard :: RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM, 1x SFP+, 10x GLAN + 5x GigE, 802.11b/g/n 802.11a/n/ac PoE, desktop case, PSU, RouterOS L5 https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RB4011iGS_5HacQ2HnD-IN Wed, 14 Nov 2018 08:03:18 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/4011in_w_4085.png" /> <br /> RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RB4011iGS_5HacQ2HnD-IN RouterBoard :: RB4011iGS+RM (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM, 10 x Gigabit LAN, 1 x SFP, SFP+, PoE, RouterOS L5 https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RB4011iGS_RM Wed, 14 Nov 2018 10:11:38 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/4011_s_4084.png" /> <br /> RB4011iGS+RM - wydajny router firmy Mikrotik. 10 portów 10/100/1000 Mbps, 1x SFP+. System operacyjny MikroTik RouterOS, L5 license. Obudowa rack. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RB4011iGS_RM UBIQUITI :: (LAP-120) 5 GHz airMAX AC AP, 16 dBi, 120° (Formerly LBE-5AC-16-120) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LAP-120 Wed, 14 Nov 2018 08:04:36 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ubnt-lbe-5ac-16-120-small_4080.jpg" /> <br /> Zintegrowana stacja kliencka 5 GHz AC LiteBeam, 16 dBi, 120° https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LAP-120 RouterBoard :: S+C61DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:36 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4079.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC10D RouterBoard :: S+C59DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:36 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4078.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC10D RouterBoard :: S+C57DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:36 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4077.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC10D RouterBoard :: S+C55DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:35 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4076.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC10D RouterBoard :: S+C53DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:35 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4075.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC10D RouterBoard :: S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:35 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4074.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC10D Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:35 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4073.jpg" /> <br /> Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC10D Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC10D Wed, 14 Nov 2018 08:03:35 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4072.jpg" /> <br /> Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC10D RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC40D Wed, 14 Nov 2018 08:03:37 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4071.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC40D RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC40D Wed, 14 Nov 2018 08:03:37 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4070.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC40D RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC40D Wed, 14 Nov 2018 08:03:37 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4069.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC40D RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC405 Wed, 14 Nov 2018 08:03:37 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4068.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC405 RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC40D Wed, 14 Nov 2018 08:03:37 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4067.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC40D RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC40D Wed, 14 Nov 2018 08:03:37 GMT https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC40D RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC40D Wed, 14 Nov 2018 08:03:37 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4065.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC40D RouterBoard :: S-C47DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC40D Wed, 14 Nov 2018 08:03:36 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4064.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC40D http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 Porównanie wydajności płyt Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM