Inter Projekt RSS Feed http://www.interprojekt.pl/ Inter Projekt :: dystrybutor firm Mikrotik, Ubiquiti Networks, TP-Link, Engenius, Miure, Alix pl-pl Wed, 29 Jan 2020 17:12:07 GMT http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 60 RouterBoard :: R11e-LoRa9 miniPCI-e, operates in 902-928 MHz https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-R11E-LORA9 Wed, 29 Jan 2020 16:01:47 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/r11e-lora8_mini_4434.jpg" /> <br /> karta miniPCIe R11e-LoRa9 wyprodukowana przez łotewską firmę MikroTik SIA. Pracuje na częstotliwości 902-928 MHz https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-R11E-LORA9 RouterBoard (wAP LoRa9) RBwAPR-2nD&R11e-LoRa9 with 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xLAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n Dual Chain wireless with integrated antenna, LoRa gateway, RouterOS L4, outdoor enclosure, PSU, PoE injector. Operates in 902-928 MHz (US, Canada) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBWAPR-2ND_R11E-LORA9 Wed, 29 Jan 2020 16:01:54 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/wap-lora8_mini_4433.jpg" /> <br /> wAP LoRa9 (RBwAPR-2nD&R11e-LoRa9) jest specjalnym wariantem popularnego urządzenia wAP z wbudowanym wysokiej jakości modem LoRa. Pracuje w częstotliwości 902-928 MHz (USA, Kanada, Meksyk, Australia, Brazylia, i w wielu krajach azjatyckich) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-RBWAPR-2ND_R11E-LORA9 UBIQUITI :: (RAD-RD3) RocketDish Radome (3ft / 972mm) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-ROCKETDISH-RAD-RD3 Wed, 29 Jan 2020 16:02:26 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rad-rd3_mini_4432.jpg" /> <br /> Osłona Ubiquiti Networks RocketDish Radome RAD-RD3. Osłona może być użyta z modelami RocketDish: RD-5G34, https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-ROCKETDISH-RAD-RD3 Ubiquiti :: (UF-ADAPTER-APC-50) UFiber Adapter APC - SC/APC to SC/APC, SM, simplex - 50 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-ADAPTER-APC-50 Wed, 29 Jan 2020 16:02:31 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uf-adapter-apc_mini_4431.jpg" /> <br /> Ubiquiti adapter światłowodowy jednomodowy UFiber APC - SC/APC to SC/APC, simplex - 50 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-ADAPTER-APC-50 Ubiquiti :: (UF-SM-PATCH-APC-APC) UFiber PatchCord APC/APC - SC/APC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5m length https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-SM-PATCH-APC-APC Wed, 29 Jan 2020 16:02:32 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uf-sm-patch-apc-apc_mini_4430.jpg" /> <br /> Ubiquiti patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC to SC/APC, SM G.657A1, Simplex, 2.0mm osłona PVC, 1.5m długości https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-SM-PATCH-APC-APC Ubiquiti :: (UF-SM-PATCH-UPC-APC) UFiber PatchCord UPC/APC - SC/UPC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5m length https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-SM-PATCH-UPC-APC Wed, 29 Jan 2020 16:02:32 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/uf-sm-patch-upc-apc_mini_4429.jpg" /> <br /> Ubiquiti patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC to SC/APC, SM G.657A1, Simplex, 2.0mm osłona PVC, 1.5m długości https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UF-SM-PATCH-UPC-APC UBIQUITI :: (LTU-Pro) PtMP 5 GHz high-performance subscriber station https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LTU-PRO Wed, 29 Jan 2020 16:02:21 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ltu-pro_mini_4428.jpg" /> <br /> LTU-Pro - Wysoko wydajna stacja abonencka PtMP 5 GHz https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LTU-PRO UBIQUITI :: (LTU-Rocket) PtMP 5 GHz Access Point featuring 2+ Mpps processing, proprietary RF filtering, and flexible GPS sync https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LTU-ROCKET Wed, 29 Jan 2020 16:02:21 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ltu-rocket_mini_4427.jpg" /> <br /> LTU-Rocket - Punkt dostępowy PtMP 5 GHz z przetwarzaniem 2+ Mpps, zastrzeżonym filtrowaniem RF i elastyczną synchronizacją GPS https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LTU-ROCKET UBIQUITI :: (LTU-Lite) 5 GHz radio with an integrated antenna design for use as a PtMP CPE https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LTU-LITE Wed, 29 Jan 2020 16:02:21 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ltu-lite_mini_4426.jpg" /> <br /> LTU-Lite - urządzenie radiowe 5 GHz ze zintegrowaną anteną do użytku jako PtMP CPE https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LTU-LITE UBIQUITI :: (USW‑Industrial) UniFi 10-Port Layer 2 Gigabit Switch with PoE Support https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-INDUSTRIAL Wed, 29 Jan 2020 16:02:33 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/usw-industrial_mini_4425.jpg" /> <br /> UniFi - Gigabitowy, dziesięcioportowy przełącznik warstwy 2 z PoE. W pełni zarządzalny w aluminiowej obudowie. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-USW-INDUSTRIAL RouterBoard :: S-55DLC80D SFP module 1.25G SM 80km 1550nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-55DLC80D Wed, 29 Jan 2020 16:01:55 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-s-55dlc80d_mini_4424.jpg" /> <br /> S-55DLC80D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1550nm, podwójne złącze LC,zasięg do 80 km, Single Mode, wspiera DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-55DLC80D RouterBoard :: S-4554LC80D Pair of SFP modules, S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) and S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-4554LC80D Wed, 29 Jan 2020 16:01:55 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-s-4554lc80d_mini_4423.jpg" /> <br /> S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) oraz S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-4554LC80D MikroTik :: (RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM) NetMetal ac² -Dual band AP for massive loads, improved 4-core CPU and 256 MB RAM. MiniPCIe slot for an LTE or other wireless modules and an SFP port for fiber. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM Wed, 29 Jan 2020 16:01:50 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/net_metal_ac2_mini_4422.jpg" /> <br /> NetMetal ac² - dwupasmowy AP do obsługi dużych obciążeń, ulepszony 4-rdzeniowy procesor,256 MB RAM. Ggniazdo miniPCIe dla LTE oraz port SFP dla światłowodu. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM Mikrotik :: (CRS354-48G-4S+2Q+RM) CloudRouter Switch 48x Gigabit Ethernet, 4x SFP+ 10Gbps, 2x QSFP+ 40Gbps https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CRS354-48G-4S_plus_2Q_plus-RM Wed, 29 Jan 2020 16:01:43 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-crs354-48g-4s-2q-small_4421.jpg" /> <br /> Mikrotik - Wysokowydajny 48-portowy gigabitowy przełącznik ethernetowy posiadający cztery porty SFP+ oraz dwa QSFP+. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CRS354-48G-4S_plus_2Q_plus-RM Netis :: E1 300Mbps Wireless N Range Extender, internal antenna, 1FE port, UK plug https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-E1-PLUS-UK Wed, 29 Jan 2020 16:01:24 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/netis_e1-uk-mini_4420.jpg" /> <br /> E1 300Mbps Wireless N Range Extender, wewnętrznal antena, 1FE port, brytyjska wtyczka https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-E1-PLUS-UK https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-E1-PLUS-UK Wed, 29 Jan 2020 17:12:07 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/netis_e1-uk-mini_4419.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-E1-PLUS-UK Mantar :: Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32 + RACK 5U https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-SM-42-55-32-RACK-5U Wed, 29 Jan 2020 16:01:20 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/man-sm-42-55-32-rack-5u-we_m_4418.jpg" /> <br /> Mantar : Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32 + RACK 5U https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-SM-42-55-32-RACK-5U Mantar :: Szafka na maszt antenowy SM-42-55-32 + RACK 5U z wentylacją https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-SM-42-55-32-RACK-5U-WE Wed, 29 Jan 2020 16:01:20 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/man-sm-42-55-32-rack-5u-we_m_4417.jpg" /> <br /> Mantar : Szafka na maszt antenowy SM-42-55-32 + RACK 5U z wentylacją https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-SM-42-55-32-RACK-5U-WE Mantar :: rack 19" 5U do M-70 wysuwany (komplet - 2 sztuki) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-RACK-5U-M Wed, 29 Jan 2020 16:01:19 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rack_suwany_5u_m_4416.jpg" /> <br /> Mantar : rack 19" 5U do M-70 wysuwany https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-RACK-5U-M Mantar :: rack 19" 5U for MZ cabinets series sliding mount (2 pcs set) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-RACK-5U-MZ Wed, 29 Jan 2020 16:01:19 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rack_suwany_5u_m_4415.jpg" /> <br /> Mantar : rack 19" 5U do szafek serii MZ wysuwany https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=MAN-RACK-5U-MZ http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 Porównanie wydajności płyt Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM