Inter Projekt RSS Feed http://www.interprojekt.pl/ Inter Projekt :: dystrybutor firm Mikrotik, Ubiquiti Networks, TP-Link, Engenius, Miure, Alix pl-pl Sun, 23 Sep 2018 03:21:09 GMT http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 60 UBIQUITI :: (LAP-120) 5 GHz airMAX AC AP, 16 dBi, 120° (Formerly LBE-5AC-16-120) https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LAP-120 Fri, 21 Sep 2018 07:06:12 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/ubnt-lbe-5ac-16-120-small_4080.jpg" /> <br /> Zintegrowana stacja kliencka 5 GHz AC LiteBeam, 16 dBi, 120° https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LAP-120 RouterBoard :: S+C61DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:57 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4079.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC10D RouterBoard :: S+C59DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:56 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4078.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC10D RouterBoard :: S+C57DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:56 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4077.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC10D RouterBoard :: S+C55DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:56 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4076.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC10D RouterBoard :: S+C53DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:56 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4075.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC10D RouterBoard :: S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:56 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4074.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC10D Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:56 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4073.jpg" /> <br /> Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC10D Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC10D Fri, 21 Sep 2018 07:04:56 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4072.jpg" /> <br /> Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC10D RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC40D Fri, 21 Sep 2018 07:04:58 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4071.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C61DLC40D RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC40D Fri, 21 Sep 2018 07:04:58 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4070.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C59DLC40D RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC40D Fri, 21 Sep 2018 07:04:58 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4069.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C57DLC40D RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC405 Fri, 21 Sep 2018 07:04:57 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4068.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C55DLC405 RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC40D Fri, 21 Sep 2018 07:04:57 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4067.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C53DLC40D RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC40D Fri, 21 Sep 2018 07:04:57 GMT https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C51DLC40D RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC40D Fri, 21 Sep 2018 07:04:57 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4065.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C49DLC40D RouterBoard :: S-C47DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm LC-connector DDM https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC40D Fri, 21 Sep 2018 07:04:57 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-sfp-small_4064.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-S-C47DLC40D RouterBoard :: (CWDM-MUX8A) CWDM MUX/DEMUX 8-port module https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CWDM-MUX8A Fri, 21 Sep 2018 07:04:26 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-small_4063.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CWDM-MUX8A RouterBoard :: (CWDM-CHASSIS-2) 1U Chassis bracket for CWDM 8-port MUX/DEMUX https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CWDM-CHASSIS-2 Fri, 21 Sep 2018 07:04:26 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/rtb-cwdm-chassis-2_small_4062.jpg" /> <br /> https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-CWDM-CHASSIS-2 RouterBoard :: MTAD-5G-30D3 5GHz 30dBi 2x2 MIMO PtP Dish Antenna - 4 pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-MTAD-5G-30D3-4STD Fri, 21 Sep 2018 07:04:29 GMT <img src="http://images.ip-sa.pl/mtad-5g-30d3_mini_3131_4061.jpg" /> <br /> Dualna kierunkowa antena paraboliczna 5GHz 30dBi, 2x2 MIMO. Częstotliwość pracy: 4.7 - 5.8 GHz. 4 - pack https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RTB-MTAD-5G-30D3-4STD http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 Porównanie wydajności płyt Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM