Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Światłowody › 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
Ubiquiti :: (UACC-CM-RJ45-10G) U Fiber, RJ45 - 1/10 Gbps SFP Transceiver Module, SFP+ to RJ45 1-pack
Kod: UBNT-UACC-CM-RJ45-10G
UACC-CM-RJ45-10G Wkładki światłowodowe U Fiber, RJ45, 1/10 Gbps, 1-Pack
233,22 PLN
286,86 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-CM-RJ45-1G) SFP to RJ45 transceiver module 1 Gbps via a converted Ethernet connection, SFP to RJ45 1-pack
Kod: UBNT-UACC-CM-RJ45-1G
UACC-CM-RJ45-1G Wkładka światłowodowa SFP do RJ45, 1G, 1-Pack
71,53 PLN
87,98 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-DAC-SFP10-3M) 10 Gbps Direct Attach Cable - 3 m
Kod: UBNT-UACC-DAC-SFP10-3M
UACC-DAC-SFP10-3M Kabel SFP+ pasywny 3 m
87,86 PLN
108,07 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-DAC-SFP28-0.5M) 25 Gbps Direct Attach Cable - 0,5 m
Kod: UBNT-UACC-DAC-SFP28-0.5M
UACC-DAC-SFP28-0.5M Kabel SFP28, 25Gbps, pasywny 0,5 m
101,20 PLN
124,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-DAC-SFP28-3M) 25 Gbps Direct Attach Cable - 3 m
Kod: UBNT-UACC-DAC-SFP28-3M
UACC-DAC-SFP28-3M Kabel SFP28, 25Gbps, pasywny 3 m
170,20 PLN
209,35 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UC-DAC-SFP+) UniFi SFP DAC Patch Cable
Kod: UBNT-UC-DAC-SFP+
Kabel SFP+ pasywny 0,5m
61,32 PLN
75,42 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-Instant) UFiber Instant
Kod: UBNT-UF-INSTANT
Wkładka światłowodowa UFiber Instant - 1 sztuka
161,51 PLN
198,66 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-LOCO) 1 Gbps, GPON Subscription
Ubiquiti :: (UF-LOCO) 1 Gbps, GPON Subscription
Kod: UBNT-UF-LOCO
Urządzenie typu GPON CPE, wyposażone w diody LED informujące o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu.
181,93 PLN
223,77 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-MM-10G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G-20
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
1421,40 PLN
1748,32 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m
70,01 PLN
86,11 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G-20
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 20-Pack, TX/RX 850nm, 550m
631,53 PLN
776,78 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-NANO) U Fiber, Nano, GPON CPE
Kod: UBNT-UF-NANO
Bramka U Fiber, Nano, GPON
271,40 PLN
333,82 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-RJ45-1G) U Fiber, RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-pack [ replaced UBNT-UACC-CM-RJ45-1G]
Kod: UBNT-UF-RJ45-1G
Wkładki światłowodowe U Fiber, RJ45, 1G, 1-Pack
71,53 PLN
87,98 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-20
20 sztuk modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
3206,20 PLN
3943,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
676,20 PLN
831,73 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-WiFi6) U Fiber, High-performance WiFi 6 GPON CPE.
Kod: UBNT-UF-WIFI6
UF-WiFi6 - Urządzenie typu GPON CPE wyposażone w 4 porty Gigabit Ethernet, moduł bezprzewodowy WiFi 6 (802.11ax)
432,40 PLN
531,85 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
366,44 PLN
450,72 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Możliwa dostępność
do 7 dni (kontakt)
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP10-10M) 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 10 m
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP10-10M) 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 10 m
Kod: UBNT-UACC-AOC-SFP10-10M
UACC-AOC-SFP10-10M. Kabel SFP10, 10Gbps, aktywny 10 m
197,80 PLN
243,29 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP10-20M) 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 20 m
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP10-20M) 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 20 m
Kod: UBNT-UACC-AOC-SFP10-20M
UACC-AOC-SFP10-20M. Kabel SFP10, 10Gbps, aktywny 20 m
243,80 PLN
299,87 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP10-30M) 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 30 m
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP10-30M) 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 30 m
Kod: UBNT-UACC-AOC-SFP10-30M
UACC-AOC-SFP10-30M. Kabel SFP10, 10Gbps, aktywny 30 m
289,80 PLN
356,45 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP28-10M) 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 10 m
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP28-10M) 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 10 m
Kod: UBNT-UACC-AOC-SFP28-10M
UACC-AOC-SFP28-10M. Kabel SFP28, 25Gbps, aktywny 10 m
368,00 PLN
452,64 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP28-20M) 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 20 m
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP28-20M) 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 20 m
Kod: UBNT-UACC-AOC-SFP28-20M
UACC-AOC-SFP28-20M. Kabel SFP28, 25Gbps, aktywny 20 m
416,30 PLN
512,05 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP28-30M) 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 30 m
Ubiquiti :: (UACC-AOC-SFP28-30M) 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable - 30 m
Kod: UBNT-UACC-AOC-SFP28-30M
UACC-AOC-SFP28-30M. Kabel SFP28, 25Gbps, aktywny 30 m
462,30 PLN
568,63 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-DAC-SFP10-0.5M) 10 Gbps Direct Attach Cable - 0,5 m
Kod: UBNT-UACC-DAC-SFP10-0.5M
UACC-DAC-SFP10-0.5M Kabel SFP+ pasywny 0,5 m
58,88 PLN
72,42 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-DAC-SFP10-1M) 10 Gbps Direct Attach Cable - 1 m
Kod: UBNT-UACC-DAC-SFP10-1M
UACC-DAC-SFP10-1M Kabel SFP+ pasywny 1 m
62,10 PLN
76,38 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-DAC-SFP28-1M) 25 Gbps Direct Attach Cable - 1 m
Kod: UBNT-UACC-DAC-SFP28-1M
UACC-DAC-SFP28-1M Kabel SFP28 - 25Gbps, pasywny 1 m
110,40 PLN
135,79 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-DAC-SFP28-5M) 25 Gbps Direct Attach Cable - 5 m
Kod: UBNT-UACC-DAC-SFP28-5M
UACC-DAC-SFP28-5M Kabel SFP28, 25Gbps, pasywny 5 m
243,80 PLN
299,87 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-10G-D-20) UACC Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-10G-D-20) UACC Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-MM-10G-D-20
UACC, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
1421,40 PLN
1748,32 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-1G-D-20) UACC, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-1G-D-20) UACC, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-MM-1G-D-20
Wkładki światłowodowe UACC, Multi-Mode Fiber , 1G, TX/RX 850nm, 550m, 20-Pack
631,53 PLN
776,78 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-10G-D-2) UACC, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-10G-D-2) UACC, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-SM-10G-D-2
UACC-OM-SM-10G-D-2 - 2 sztuki modułów SFP+. Typ złącza 2x LC do połączeń do 10km oraz transmisji do 10Gbps.
349,51 PLN
429,90 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UC-DAC-SFP28) UniFi SFP DAC Patch Cable
Kod: UBNT-UC-DAC-SFP28
Kabel SFP+ pasywny 0,5m Max data rate 25Gbps
126,09 PLN
155,09 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-GP-B+) U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module 1 pcs
Kod: UBNT-UF-GP-B+
Wkładki światłowodowe U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module - 1 sztuka
316,20 PLN
388,93 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-GP-C+) UFiber GPON OLT SFP, C+
Kod: UBNT-UF-GP-C+
Wkładki światłowodowa U Fiber, GPON OLT, Class C+ SFP Module - 1 sztuka
403,88 PLN
496,77 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-LOCO-20) 1 Gbps, GPON Subscription - 20 pack
Ubiquiti :: (UF-LOCO-20) 1 Gbps, GPON Subscription - 20 pack
Kod: UBNT-UF-LOCO-20
Urządzenie typu GPON CPE, wyposażone w diody LED informujące o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu. 20 pack
3499,40 PLN
4304,26 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-LOCO-5) 1 Gbps, GPON Subscription - 5 pack
Ubiquiti :: (UF-LOCO-5) 1 Gbps, GPON Subscription - 5 pack
Kod: UBNT-UF-LOCO-5
Urządzenie typu GPON CPE, wyposażone w diody LED informujące o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu. 5 pack
897,87 PLN
1104,38 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G
Moduły SFP do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
165,60 PLN
203,69 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-MM-10G-OEM
Moduły SFP do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
161,28 PLN
198,37 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-MM-1G-OEM
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m, OEM packing
76,87 PLN
94,55 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-SM-10G-OEM
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
336,26 PLN
413,60 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S-20
20 sztuk modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
6156,09 PLN
7571,99 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
105,80 PLN
130,13 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-20
20 sztuk modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
837,57 PLN
1030,21 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-OEM
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
96,05 PLN
118,14 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-WiFi) U Fiber, WiFi
Kod: UBNT-UF-WIFI
Urządzenie typu GPON CPE wyposażone w 4 porty Gigabit Ethernet, moduł bezprzewodowy 2.4Ghz 802.11n oraz wyświetlacz LED.
284,74 PLN
350,23 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2022  :: 4053008 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję