Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Ubiquiti Networks › 
› 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
Ubiquiti :: (UACC-CM-RJ45-1G) SFP to RJ45 transceiver module 1 Gbps via a converted Ethernet connection, SFP to RJ45 1-pack
Kod: UBNT-UACC-CM-RJ45-1G
UACC-CM-RJ45-1G Wkładka światłowodowa SFP do RJ45, 1G, 1-Pack
70,52 PLN
86,74 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-10G-D-2) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-10G-D-2) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-MM-10G-D-2
UACC-OM-MM-10G-D-2 Moduły SFP do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
162,01 PLN
199,27 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-10G-D-20) UACC Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-MM-10G-D-20
UACC, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
1421,40 PLN
1748,32 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-1G-D-2) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (former UF-MM-1G)
Kod: UBNT-UACC-OM-MM-1G-D-2
UACC-OM-MM-1G-D-2 Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m, dawniej UF-MM-1G
70,01 PLN
86,11 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-1G-D-20) UACC, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-MM-1G-D-20) UACC, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-MM-1G-D-20
Wkładki światłowodowe UACC, Multi-Mode Fiber , 1G, TX/RX 850nm, 550m, 20-Pack
631,53 PLN
776,78 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-10G-D-2) UACC, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-10G-D-2) UACC, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-SM-10G-D-2
UACC-OM-SM-10G-D-2 - 2 sztuki modułów SFP+. Typ złącza 2x LC do połączeń do 10km oraz transmisji do 10Gbps.
358,80 PLN
441,32 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-10G-S-2) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-10G-S-2) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-SM-10G-S-2
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 1x LC Model UACC-OM-SM-10G-S-2 został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
667,00 PLN
820,41 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-1G-S-2) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-1G-S-2) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-SM-1G-S-2
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UACC-OM-SM-1G-S-2 został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
97,61 PLN
120,06 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Ubiquiti :: (UACC-OM-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UACC-OM-SM-1G-S-20
20 sztuk modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UACC-OM-SM-1G-S został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
837,57 PLN
1030,21 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G-20
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 20-Pack, TX/RX 850nm, 550m
631,53 PLN
776,78 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
Ubiquiti :: (UACC-CM-RJ45-10G) U Fiber, RJ45 - 1/10 Gbps SFP Transceiver Module, SFP+ to RJ45 1-pack
Kod: UBNT-UACC-CM-RJ45-10G
UACC-CM-RJ45-10G Wkładki światłowodowe U Fiber, RJ45, 1/10 Gbps, 1-Pack
233,22 PLN
286,86 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G
Moduły SFP do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
165,60 PLN
203,69 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-10G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G-20
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
1426,00 PLN
1753,98 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-MM-10G-OEM
Moduły SFP do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
161,28 PLN
198,37 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m
70,01 PLN
86,11 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-MM-1G-OEM
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m, OEM packing
76,87 PLN
94,55 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-RJ45-1G) U Fiber, RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-pack [ replaced UBNT-UACC-CM-RJ45-1G]
Kod: UBNT-UF-RJ45-1G
Wkładki światłowodowe U Fiber, RJ45, 1G, 1-Pack
71,53 PLN
87,98 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
366,44 PLN
450,72 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-20
20 sztuk modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
3206,20 PLN
3943,63 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-SM-10G-OEM
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 2x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
336,26 PLN
413,60 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S
2 sztuki modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
676,20 PLN
831,73 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S-20
20 sztuk modułów SFP+. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP+. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
6156,09 PLN
7571,99 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
105,80 PLN
130,13 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-20
20 sztuk modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
901,60 PLN
1108,97 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2022  :: 4693949 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję