Advatus - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY +48 323 319 770 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Netis Tenda
Multimedia i VoIP
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Światłowody › 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550, DDM
Kod: OPTIC-SFP-3524S-02-SC
Wkładka światłowodowa, moduł SFP (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550
31,85 PLN
39,18 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1310/RX1550, DDM
Kod: OPTIC-SFP-3524S-20-SC
Wkładka światłowodowa SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1310/RX1550
35,97 PLN
44,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310, DDM
Kod: OPTIC-SFP-5324S-02-SC
Wkładka światłowodowa, moduł SFP (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310
31,85 PLN
39,18 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310, DDM
Kod: OPTIC-SFP-5324S-20-SC
Wkładka światłowodowa SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310
33,91 PLN
41,71 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) 1.25Gbps, SC SM, 3km, WDM (OPTIC-SFP-3524-02-SC and OPTIC-SFP-5324-02-SC) with DDM
Kod: OPTIC-SFP-5335S-02-SC-P
63,37 PLN
77,95 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM (OPTIC-SFP-3524-20-SC and OPTIC-SFP-5324-20-SC) with DDM
Kod: OPTIC-SFP-5335S-20-SC-P
Para wkładek WDM OPTIC 1.25Gbps, SC SM, 20km, OPTIC-SFP-3524-20-SC i OPTIC-SFP-5324-20-SC
74,68 PLN
91,86 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310, DDM
Kod: OPTIC-SFP-D1203-L3320-LC
1 szt. Wkładka SFP 1,25Gbps ze złączem LC duplex, jednomodowa (SM) dla połączeń o maksymalnej długości 20km. Pracuje na faili o długości 1310 nm.
31,44 PLN
38,67 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) 1.25Gbps, LC SM, 3km, WDM (OPTIC-SFP-S1203-L3302-LC and OPTIC-SFP-S1205-L3302-LC) with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S1203-S1205LC03D
64,18 PLN
78,94 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310 with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S1205-L3302-LC
1 szt Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310
32,86 PLN
40,42 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) S-3553LC20D pair of SFP modules, (S-35LC20D -1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) and (S-53LC20D 1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm), with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-3553LC20D
S-35/53LC20D 2 szt. modułów SFP 1.25G Single Mode.Każdy z nim posiada jedno złącze LC, pracują na odległości do 20km z DDM.
88,00 PLN
108,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
34,15 PLN
42,01 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: OPTIC-SFP-S-RJ01
1 szt. Optic-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
58,13 PLN
71,50 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-4554LC80D Pair of SFP modules, S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) and S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm)
Kod: RTB-S-4554LC80D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) oraz S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm)
265,20 PLN
326,20 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C49DLC40D
85,80 PLN
105,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C51DLC40D
85,80 PLN
105,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C53DLC40D
85,80 PLN
105,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C55DLC40D
85,80 PLN
105,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C57DLC40D
85,80 PLN
105,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C59DLC40D
85,80 PLN
105,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C61DLC40D
85,80 PLN
105,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
Kod: RTB-SFP-S-31DLC20D
S-31DLC20D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC,zasięg do 20 km, Single Mode, wspiera DDM
68,56 PLN
84,33 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
Kod: RTB-SFP-S-3553LC20D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) oraz S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
211,93 PLN
260,67 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
51,64 PLN
63,52 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: RTB-SFP-S-RJ01
RTB-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
84,90 PLN
104,43 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m
61,44 PLN
75,57 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G-20
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 20-Pack, TX/RX 850nm, 550m
554,17 PLN
681,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-RJ45-10G) U Fiber, RJ45 - 10 Gbps SFP Transceiver Module, SFP to RJ45 1-pack
Kod: UBNT-UF-RJ45-10G
Wkładki światłowodowe U Fiber, RJ45, 10G, 1-Pack
237,39 PLN
291,99 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
84,85 PLN
104,37 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-20
20 sztuk modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
734,97 PLN
904,01 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, (20km), WDM, TX1310/RX1550
Kod: OPTIC-SFP-S1203-L3320-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, (20km), WDM, TX1310/RX1550
59,62 PLN
73,33 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310
Kod: OPTIC-SFP-S1205-L3320-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310
60,99 PLN
75,02 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310 DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-31DLC20D
1 szt. Wkładka SFP 1,25Gbps ze złączem LC duplex, jednomodowa (SM) dla połączeń o maksymalnej długości 20km. Pracuje na faili o długości 1310 nm. DDM
39,76 PLN
48,90 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-GP-B+) U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module 1 pcs
Kod: UBNT-UF-GP-B+
Wkładki światłowodowe U Fiber, GPON OLT, Class B+ SFP Module - 1 sztuka
277,47 PLN
341,29 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-GP-C+) UFiber GPON OLT SFP, C+
Kod: UBNT-UF-GP-C+
Wkładki światłowodowa U Fiber, GPON OLT, Class C+ SFP Module - 1 sztuka
350,93 PLN
431,64 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-Instant) UFiber Instant
Kod: UBNT-UF-INSTANT
Wkładka światłowodowa UFiber Instant - 1 sztuka
150,60 PLN
185,24 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-MM-1G-OEM
Wkładki światłowodowe U Fiber, Multi-Mode Fiber , 1G, 2-Pack, TX/RX 850nm, 550m, OEM packing
67,45 PLN
82,96 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, OEM packing
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-OEM
2 sztuki modułów SFP. Zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Typ złącza 1x LC Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1.25Gbps.
84,28 PLN
103,66 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550 with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S1203-L3302-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550
33,30 PLN
40,96 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S-55DLC80D SFP module 1.25G SM 80km 1550nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
Kod: RTB-S-55DLC80D
S-55DLC80D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1550nm, podwójne złącze LC,zasięg do 80 km, Single Mode, wspiera DDM
110,76 PLN
136,23 PLN
 
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2021  :: 2587252 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję