Advatus - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY +48 323 319 770 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Netis Tenda
Multimedia i VoIP
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Światłowody › 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x2
Kod: XOS-MINI-PLC1X02
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 2 równorzędne tory.
26,48 PLN
32,57 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x4
Kod: XOS-MINI-PLC1X04
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 4 równorzędne tory.
25,79 PLN
31,72 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x8
Kod: XOS-MINI-PLC1X08
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 8 równorzędne tory.
27,33 PLN
33,62 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x16
Kod: XOS-MINI-PLC1X16
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
53,36 PLN
65,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x16
Kod: XOS-MINI-PLC1X16-ASC
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
97,16 PLN
119,51 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x32
Kod: XOS-MINI-PLC1X32
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
126,95 PLN
156,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC  1x2
Kod: XOS-MINI-PLC1X02-ASC
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 2 równorzędne tory.
36,97 PLN
45,47 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UF-ADAPTER-APC-50) UFiber Adapter APC - SC/APC to SC/APC, SM, simplex -  50 pack
Kod: UBNT-UF-ADAPTER-APC-50
Ubiquiti adapter światłowodowy jednomodowy UFiber APC - SC/APC to SC/APC, simplex - 50 pack
30,52 PLN
37,54 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-PATCH-APC-APC) UFiber PatchCord APC/APC - SC/APC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5m length
Kod: UBNT-UF-SM-PATCH-APC-APC
Ubiquiti patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC to SC/APC, SM G.657A1, Simplex, 2.0mm osłona PVC, 1.5m długości
7,83 PLN
9,63 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SM-PATCH-UPC-APC) UFiber PatchCord UPC/APC - SC/UPC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5m length
Kod: UBNT-UF-SM-PATCH-UPC-APC
Ubiquiti patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC to SC/APC, SM G.657A1, Simplex, 2.0mm osłona PVC, 1.5m długości
7,83 PLN
9,63 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-16) UFiber Splitter 1:16
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-16
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/16
90,78 PLN
111,66 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-32) UFiber Splitter 1:32
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-32
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/32
160,65 PLN
197,60 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-4) UFiber Splitter 1:4
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-4
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/4
37,54 PLN
46,17 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-8) UFiber Splitter 1:8
Kod: UBNT-UF-SPLITTER-8
Ubiquiti splitter światłowodowy 1/8
48,80 PLN
60,02 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x4
Kod: XOS-MINI-PLC1X04-ASC
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 4 równorzędne tory.
42,54 PLN
52,32 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x8
Kod: XOS-MINI-PLC1X08-ASC
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 8 równorzędnych torów.
53,36 PLN
65,63 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x4 (ABS BOX)
Kod: XOS-PLC1X04-ASC-ABS
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 4 równorzędne tory.
143,30 PLN
176,26 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x8 (ABS BOX)
Kod: XOS-PLC1X08-ASC-ABS
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 8 równorzędnych torów.
75,48 PLN
92,84 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x16 (ABS BOX)
Kod: XOS-PLC1X16-ASC-ABS
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
149,15 PLN
183,46 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x32 (ABS BOX)
Kod: XOS-PLC1X32-ASC-ABS
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 32 równorzędne tory.
189,80 PLN
233,45 PLN
 
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2021  :: 2584875 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję