Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 144x9/125 12T12F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-144X652D
13,43 PLN
16,52 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 72x9/125 6T12F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-72X652D
5,81 PLN
7,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 96x9/125 8T12F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-96X652D
9,52 PLN
11,71 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 144x9/125 12T12F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-144X652D
12,84 PLN
15,79 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 48x9/125 4T12F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-48X652D
5,21 PLN
6,41 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 72x9/125 6T12F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-72X652D
6,87 PLN
8,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 96x9/125 8T12F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-96X652D
8,89 PLN
10,93 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable DAC Z-XOTKtcd 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN
Kod: DAC Z-XOTKTCD-12X652D
Kabel doziemny 12J 9/125 652D, charakteryzujący się dużą wytrzymałością na zgniatanie (1000N) i rozciąganie (1200N)
1,35 PLN
1,66 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable DAC Z-XOTKtcd 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN
Kod: DAC Z-XOTKTCD-2X652D
Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy FTTx 2J. Średnica 3mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm
0,82 PLN
1,01 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
Kod: OPTIC-S+31DLC10D
1 szt. Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 1310nm, Typ światłowodu: 9/125μm jednomodowy (SM), Maksymalny dystans: 10km, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. IEEE 802.3ae, 10GBASE-LR
103,54 PLN
127,35 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-1M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
51,56 PLN
63,42 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 3m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-3M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 3m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
69,21 PLN
85,13 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 5m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-5M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 5m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
118,00 PLN
145,14 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
Kod: OPTIC-SFP+10G-SM-D31-20-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 1310nm, Typ światłowodu: 9/125μm jednomodowy (SM), Maksymalny dystans: 20km, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. IEEE 802.3ae, 10GBASE-LR
151,74 PLN
186,64 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550, DDM
Kod: OPTIC-SFP-3524S-02-SC
Wkładka światłowodowa, moduł SFP (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550
32,23 PLN
39,64 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1310/RX1550, DDM
Kod: OPTIC-SFP-3524S-20-SC
Wkładka światłowodowa SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1310/RX1550
37,35 PLN
45,94 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310, DDM
Kod: OPTIC-SFP-5324S-02-SC
Wkładka światłowodowa, moduł SFP (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310
32,23 PLN
39,64 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310, DDM
Kod: OPTIC-SFP-5324S-20-SC
Wkładka światłowodowa SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310
35,21 PLN
43,31 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) 1.25Gbps, SC SM, 3km, WDM (OPTIC-SFP-3524-02-SC and OPTIC-SFP-5324-02-SC) with DDM
Kod: OPTIC-SFP-5335S-02-SC-P
64,34 PLN
79,14 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM (OPTIC-SFP-3524-20-SC and OPTIC-SFP-5324-20-SC) with DDM
Kod: OPTIC-SFP-5335S-20-SC-P
Para wkładek WDM OPTIC 1.25Gbps, SC SM, 20km, OPTIC-SFP-3524-20-SC i OPTIC-SFP-5324-20-SC
76,71 PLN
94,35 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310, DDM
Kod: OPTIC-SFP-D1203-L3320-LC
1 szt. Wkładka SFP 1,25Gbps ze złączem LC duplex, jednomodowa (SM) dla połączeń o maksymalnej długości 20km. Pracuje na faili o długości 1310 nm.
32,65 PLN
40,16 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550 with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S1203-L3302-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550
34,33 PLN
42,23 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) 1.25Gbps, LC SM, 3km, WDM (OPTIC-SFP-S1203-L3302-LC and OPTIC-SFP-S1205-L3302-LC) with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S1203-S1205LC03D
66,65 PLN
81,98 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310 DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-31DLC20D
1 szt. Wkładka SFP 1,25Gbps ze złączem LC duplex, jednomodowa (SM) dla połączeń o maksymalnej długości 20km. Pracuje na faili o długości 1310 nm. DDM
41,29 PLN
50,79 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) S-3553LC20D pair of SFP modules, (S-35LC20D -1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) and (S-53LC20D 1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm), with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-3553LC20D
S-35/53LC20D 2 szt. modułów SFP 1.25G Single Mode.Każdy z nim posiada jedno złącze LC, pracują na odległości do 20km z DDM.
83,00 PLN
102,09 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP+ module (1pcs) S+85DLC03D 10G MM 300m 850nm, DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC03D
1 szt. Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
69,16 PLN
85,07 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
35,29 PLN
43,41 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: OPTIC-SFP-S-RJ01
1 szt. Optic-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
60,36 PLN
74,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable AirFlow S-QOTKSdD 12x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m)
Kod: OPTIX-S-QOTKSDD-12J
Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy FTTx 12J. Średnica 3,5mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm
1,47 PLN
1,81 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable AirFlow S-QOTKSdD 1x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m)
Kod: OPTIX-S-QOTKSDD-1J
Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy FTTx 1J. Średnica 3mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm
0,65 PLN
0,80 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable AirFlow S-QOTKSdD 2x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m)
Kod: OPTIX-S-QOTKSDD-2J
Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy FTTx 2J. Średnica 3mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm
0,86 PLN
1,06 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable AirFlow S-QOTKSdD 4x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m)
Kod: OPTIX-S-QOTKSDD-4J
Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy FTTx 4J. Średnica 3mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm
1,10 PLN
1,35 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable AirFlow S-QOTKSdD 6x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m)
Kod: OPTIX-S-QOTKSDD-6J
Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy FTTx 6J. Średnica 3,2mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm
1,27 PLN
1,56 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX FIBER CABLE GYFXTY (Z-XOTKtcdD) 12 x 9/125 ITU Fujikura G.652D 1.5kN
Kod: OPTIX-Z-XOTKTCDD-12J
Kabel światłowodowy uniwersalny 12J (FUJIKURA G.652D) Z-XOTKtcdD 12J OPTIX,
1,84 PLN
2,26 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Osłonka spawów 45mm - 100 sztuk
Kod: OSLONKA-45MM-FIBER-100SZT
100 sztuk Termokurczliwej osłonki spawu L=45mm. Chroni spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi dodatkowo usztywniając ich konstrukcję. Redukuje poziom zanieczyszczeń i wchłanianej wilgoci. Zarobione osłonki spawów umieszczane są w specjalnych tackach spawu, gdzie chronione są przed niepożądanymi naderwaniami czy trwałymi uszkodzeniami. Średnica po obkurczeniu: 2.2+/-0.10mm
12,11 PLN
14,90 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Telcofiber cable AirFlow S-QOTKSdD 2x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m)
Kod: TELCOFIBER-S-QOTKSDD-2J
Uniwersalny samonośny jednomodowy kabel światłowodowy Telcofiber FTTx 2J. Średnica 3mm, (SPAM 80), płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczny, siła naciągu: 800N. Włókno G.657A2, promień gięcia do 7,5mm
0,86 PLN
1,06 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/APC(F) - SC/APC(M) 5dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-ASCF-ASCM-05
52,86 PLN
65,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 3dB
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 3dB
Kod: TS-USCF-USCF-03
8,93 PLN
10,98 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 5dB
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 5dB
Kod: TS-USCF-USCF-05
9,26 PLN
11,39 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 10dB
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 10dB
Kod: TS-USCF-USCF-10
9,10 PLN
11,19 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 6dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-USCF-USCM-06
41,29 PLN
50,79 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX
Kod: XA-S-USC-MM
Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX
1,26 PLN
1,55 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-01
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
17,40 PLN
21,40 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-02
Patchcord światłowodowy o długości 2m, OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
17,90 PLN
22,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-03
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
18,53 PLN
22,79 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-05
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
20,62 PLN
25,36 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-01
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
19,49 PLN
23,97 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-02
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
20,25 PLN
24,91 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-03
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
21,80 PLN
26,81 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-05
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
14,55 PLN
17,90 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-050
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
21,04 PLN
25,88 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-0.5
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
14,38 PLN
17,69 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-01
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
16,81 PLN
20,68 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-03
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
19,20 PLN
23,62 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-07
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
15,51 PLN
19,08 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-ULC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu LC/APC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
18,74 PLN
23,05 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-ULC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu LC/APC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
19,49 PLN
23,97 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-ULC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu LC/APC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
21,17 PLN
26,04 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-ULC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu LC/APC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
21,59 PLN
26,56 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 7M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 7m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
18,36 PLN
22,58 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 10M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 10m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,05 PLN
19,74 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-07
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
16,81 PLN
20,68 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
18,23 PLN
22,42 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC  LC/UPC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
19,49 PLN
23,97 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,30 PLN
18,82 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 30M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-30
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 30m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
53,00 PLN
65,19 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,27 PLN
21,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,61 PLN
21,66 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,43 PLN
18,98 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
20,62 PLN
25,36 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,02 PLN
20,93 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 7m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
21,21 PLN
26,09 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 20M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-20
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 20M, DUPLEX
32,32 PLN
39,75 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-ST/UPC, MM, OM1, 62.5/125, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-ST/UPC, MM, OM1, 62.5/125, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-UST-MM-OM1-01
Patchcord OPTIC LC/UPC-ST/UPC, MM, OM1, 62.5/125, 1M, DUPLEX
40,24 PLN
49,50 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-ASC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu (UPC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
12,24 PLN
15,06 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 2M
Kod: XD-USC-USC-MMOM3-2
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 2M
18,53 PLN
22,79 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-0.5
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
10,14 PLN
12,47 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
13,46 PLN
16,56 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 10m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
25,57 PLN
31,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 25M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-25
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 25m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
20,92 PLN
25,73 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 50M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-50
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 50m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
33,03 PLN
40,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-USC-USC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
19,07 PLN
23,46 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-USC-USC-SM657A-03
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
17,61 PLN
21,66 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-ST/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-ST/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-UST-MM-05
Patchcord światłowodowy multimodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu (UPC)SC-(UPC)ST. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
23,73 PLN
29,19 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/UPC, SM G657A2, SIMPLEX, 10M
Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/UPC, SM G657A2, SIMPLEX, 10M
Kod: XGS-SCA-SCU-SM657A-10
Patchcord ConnLink GOLD SC/APC-SC/UPC, SM G657A2, SIMPLEX, 10M
10,27 PLN
12,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x4
Kod: XOS-MINI-PLC1X04
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 4 równorzędne tory.
26,79 PLN
32,95 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x8
Kod: XOS-MINI-PLC1X08
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 8 równorzędne tory.
28,38 PLN
34,91 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x8
Kod: XOS-MINI-PLC1X08-ASC
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 8 równorzędnych torów.
55,41 PLN
68,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x16
Kod: XOS-MINI-PLC1X16
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
55,41 PLN
68,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x16
Kod: XOS-MINI-PLC1X16-ASC
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
100,90 PLN
124,11 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM  1x32
Kod: XOS-MINI-PLC1X32
Splitter optyczny typu mini pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
131,83 PLN
162,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
12x Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
Kod: XP12X-ALC-SM-2-BOX
12x Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
40,95 PLN
50,37 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
SC/APC-E2000/APC,MultiPatchcord 12x9/125, 1M, LSZH
SC/APC-E2000/APC,MultiPatchcord 12x9/125, 1M, LSZH
Kod: XP12X-ASC-E2000A-SM-1-BOX
SC/APC-E2000/APC,MultiPatchcord 12x9/125, 1M, LSZH
176,98 PLN
217,69 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 4x9/125, 1M, LSZH
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 4x9/125, 1M, LSZH
Kod: XP-4X-ASC-ASC-SM-1-BOX
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 4x9/125, 1M, LSZH
34,16 PLN
42,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 6x9/125, 1M, LSZH
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 6x9/125, 1M, LSZH
Kod: XP-6X-ASC-ASC-SM-1-BOX
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 6x9/125, 1M, LSZH
44,85 PLN
55,17 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ALC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/APC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
4,40 PLN
5,41 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 3M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ALC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/APC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
4,32 PLN
5,31 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ASC-SM-01
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
3,86 PLN
4,75 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Przełącznica światłowodowa Tracom FOB-A04
Przełącznica światłowodowa Tracom FOB-A04
Kod: XP-FOB-A04
Przełącznica światłowodowa Tracom FOB-A04
21,80 PLN
26,81 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 3M
Kod: XP-UFC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 3M
3,69 PLN
4,54 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ULC-SM-01
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
4,19 PLN
5,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ULC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
6,46 PLN
7,95 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ULC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
3,52 PLN
4,33 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
8,72 PLN
10,73 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-03
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
11,65 PLN
14,33 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
11,53 PLN
14,18 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-050
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
7,50 PLN
9,22 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-07
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
9,60 PLN
11,81 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Kod: XS-LCA-SCU-SM-5
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 5m, złacza typu LC/APC-SC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
21,21 PLN
26,09 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 3m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
10,73 PLN
13,20 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 10m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,05 PLN
18,51 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-7
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 7m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
12,91 PLN
15,88 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 5m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,75 PLN
9,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 1m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,75 PLN
9,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Tacka P010 (12)
Kod: XT-P010
Tacka światłowodowa XT-P010(12J) jest przeznaczona do organizacji włókien światłowodowych.
9,43 PLN
11,60 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Tacka światłowodowa Tracom P037 (6/12)
Tacka światłowodowa Tracom P037 (6/12)
Kod: XT-P037
Tacka światłowodowa XT-P037 (6J) jest przeznaczona do organizacji włókien światłowodowych.
5,70 PLN
7,01 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Uchwyt odciągowy do światłowodów PA-69 (300)
Kod: XUO-PA-69
Uchwyt odciągowy do światłowodów PA-69 (300)
16,98 PLN
20,89 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Uchwyt odciągowy PA-FTTX-FISH11 przeznaczony jest do kabli FTTX płaskich oraz okrągłych o średnicy nie przekraczającej 4mm. Siła naciągo do 1000N.
Uchwyt odciągowy PA-FTTX-FISH11 przeznaczony jest do kabli FTTX płaskich oraz okrągłych o średnicy nie przekraczającej 4mm. Siła naciągo do 1000N.
Kod: XUO-PA-FTTX-FISH11
Uchwyt odciągowy PA-FTTX-FISH11 polecany m.in do kabla OPTIX AirFlow S-QOTKSdD ITU-T G.657A (6-12J) Uchwyt odciągowy polecany m.in do kabla OPTIX S-QOTKSdD ITU-T G.657A
6,50 PLN
8,00 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Uchwyt przelotowy do światłowodów SSJ
Kod: XUO-SSJ
Uchwyt przelotowy do światłowodów SSJ
10,69 PLN
13,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 12x9/125 1T12F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-12X652D
3,03 PLN
3,73 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 12x9/125 2T6F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-12X652D-2T
3,36 PLN
4,13 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 24x9/125 2T12F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-24X652D
3,43 PLN
4,22 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 24x9/125 4T6F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-24X652D-4T
4,19 PLN
5,15 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 288x9/125 12T24F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-288X652D
24,02 PLN
29,54 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 48x9/125 4T12F ITU-T G.652D 4kN (SPAN 100m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-100M-48X652D
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 48x9/125 4T12F ITU-T G.652D 4.0kN (SPAN 100m)
5,15 PLN
6,34 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 12x9/125 1T12F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-12X652D
3,91 PLN
4,81 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 12x9/125 2T6F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-12X652D-2T
3,91 PLN
4,81 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 144x9/125 12T12F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-144X652D
15,68 PLN
19,29 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 24x9/125 2T12F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-24X652D
4,94 PLN
6,08 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 24x9/125 4T6F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-24X652D-4T
4,94 PLN
6,08 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 288x9/125 12T24F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-288X652D
25,24 PLN
31,05 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 48x9/125 4T12F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-48X652D
7,03 PLN
8,65 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 72x9/125 6T12F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-72X652D
9,01 PLN
11,08 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 96x9/125 8T12F ITU-T G.652D 6kN (SPAN 150m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-150M-96X652D
10,86 PLN
13,36 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 12x9/125 1T12F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-12X652D
2,80 PLN
3,44 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 12x9/125 2T6F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-12X652D-2T
2,80 PLN
3,44 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 24x9/125 2T12F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-24X652D
3,63 PLN
4,46 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 24x9/125 4T6F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-24X652D-4T
3,63 PLN
4,46 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX cable ADSS-XOTKtsdD 288x9/125 12T24F ITU-T G.652D 2.7kN (SPAN 50m)
Kod: ADSS-XOTKTSDD-50M-288X652D
23,46 PLN
28,86 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC 100m
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC 100m
Kod: GS-SCA-SCA-AF-100P
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC 100m
100,56 PLN
123,69 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC 70m
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC 70m
Kod: GS-SCA-SCA-AF-70P
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/APC 70m
77,21 PLN
94,97 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 100m
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 100m
Kod: GS-SCA-SCU-AF-100P
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 70m
100,35 PLN
123,43 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 140m
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 140m
Kod: GS-SCA-SCU-AF-140P
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 140m
131,20 PLN
161,38 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 70m
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 70m
Kod: GS-SCA-SCU-AF-70P
Patchcord OPTIX AirFlow DROP S-QOTKSdD SM G657A2 1J, SC/APC-SC/UPC 70m
77,21 PLN
94,97 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, (20km), WDM, TX1310/RX1550
Kod: OPTIC-SFP-S1203-L3320-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, (20km), WDM, TX1310/RX1550
61,91 PLN
76,15 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310 with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S1205-L3302-LC
1 szt Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310
34,12 PLN
41,97 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310
Kod: OPTIC-SFP-S1205-L3320-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, LC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310
63,34 PLN
77,91 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC MM, 300m, TX850 VCSEL, DDM (10GBASE-SR)
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC MM, 300m, TX850 VCSEL, DDM (10GBASE-SR)
Kod: OPTIC-XFP10G-MM-D85-300-LC
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC MM, 300m, TX850, DDM
613,88 PLN
755,07 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 10km, TX1310 DFB, DDM (10GBASE-LR)
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 10km, TX1310 DFB, DDM (10GBASE-LR)
Kod: OPTIC-XFP10G-SM-D31-010-LC
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 10km, TX1310, DDM
889,07 PLN
1093,56 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 20km, TX1310 DFB, DDM (10GBASE-LR)
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 20km, TX1310 DFB, DDM (10GBASE-LR)
Kod: OPTIC-XFP10G-SM-D31-020-LC
Moduł OPTiC XFP 10Gbps, LC SM, 20km, TX1310, DDM
2011,54 PLN
2474,19 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 40km, TX1550 EML, DDM (10GBASE-ER)
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 40km, TX1550 EML, DDM (10GBASE-ER)
Kod: OPTIC-XFP10G-SM-D55-040-LC
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 40km, TX1550, DDM
5567,82 PLN
6848,42 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 80km, TX1550 EML, DDM
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 80km, TX1550 EML, DDM
Kod: OPTIC-XFP10G-SM-D55-080-LC
Moduł OPTIC XFP 10Gbps, LC SM, 80km, TX1550, DDM
10754,06 PLN
13227,49 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX ZW-NOTKSdp ARP 4x9/125 G.657A
Kod: OPTIX-ZW-NOTKSDP-ARP-4J
OPTIX kabel ZW-NOTKSdp ARP4j to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne) płaskie kable do zastosowania w systemach FTTx, lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, całkowicie dielektryczny, ośrodek suchy, płaszcz LSZH, powłoka odporna na UV, wzmocnienie dwoma prętami ARP Ø 0.4mm, siła naciągu: instalacyjna: 80N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: ZW-NOTKSdp .
1,33 PLN
1,64 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX FIBER CABLE GYXTW (Z-XOTKtc) 12 x 9/125 ITU G.652D
Kod: OPTIX-Z-XOTKTC-12J
Kabel światłowodowy uniwersalny 12J (FUJIKURA G.652D) Z-XOTKtc 12J OPTIX, Wymiary zewnętrzne, [mm] 8.9. Średnica linki nośnej (2szt), [mm] 1.0 . Grubość powłoki zewnętrznej HDPE, [mm] 2.3. Masa kabla [kg/km] 84. Zakres temperatur [°C] -40°C – +60°C.
1,68 PLN
2,07 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX FIBER CABLE GYXTW (Z-XOTKtc) 24 x 9/125 ITU G.652D
Kod: OPTIX-Z-XOTKTC-24J
Kabel światłowodowy uniwersalny 24J (FUJIKURA G.652D) Z-XOTKtc 24J OPTIX, Wymiary zewnętrzne, [mm] 9.5. Średnica linki nośnej (2szt), [mm] 1.0 . Grubość powłoki zewnętrznej HDPE, [mm] 2.3. Masa kabla [kg/km] 95. Zakres temperatur [°C] -40°C – +60°C.
3,56 PLN
4,38 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX FIBER CABLE Multimod FRP Z-XOTKtcdD 12x50/125 OM2
OPTIX FIBER CABLE Multimod FRP Z-XOTKtcdD 12x50/125 OM2
Kod: OPTIX-Z-XOTKTCDD-12J-OM2
OPTIX FIBER CABLE Multimod FRP Z-XOTKtcdD 12x50/125 OM2
3,40 PLN
4,18 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX FIBER CABLE Multimod FRP Z-XOTKtcdD 12x50/125 OM3
OPTIX FIBER CABLE Multimod FRP Z-XOTKtcdD 12x50/125 OM3
Kod: OPTIX-Z-XOTKTCDD-12J-OM3
OPTIX FIBER CABLE Multimod FRP Z-XOTKtcdD 12x50/125 OM3
6,27 PLN
7,71 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX CABLE Aramid (Z-XOTKtcdD) 24 x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN
Kod: OPTIX-Z-XOTKTCDD-24J
OPTIX kabel Aramid Z-XOTKtcdD: lekka konstrukcja jednotubowa ~20kg/km, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka HDPE, odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40°C – 70°C, wzmocniony 2 prętami arp (ø 0.4mm) oraz włóknami aramidowymi, całkowicie dielektryczny.
2,25 PLN
2,77 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX FIBER CABLE FRP Z-XOTKtcdD 8G OM2 (50/125)
Kod: OPTIX-Z-XOTKTCDD-8G-OM2
OPTIX FIBER CABLE FRP Z-XOTKtcdD 8G OM2 (50/125)
2,74 PLN
3,37 PLN
 
Zarezerwuj produkt
OPTIX FIBER CABLE GYFTY (Z-XOTKtd) 24 x 9/125 ITU Fujikura G.652D 1.5-3kN
Kod: OPTIX-Z-XOTKTD-24J
Kabel światłowodowy uniwersalny 24J (FUJIKURA G.652D) Z-XOTKtd 24J OPTIX, Wymiary zewnętrzne, [mm] 9.7. Grubość powłoki zewnętrznej HDPE, [mm] 1.8. Masa kabla [kg/km] 79. Zakres temperatur [°C] -40°C – +60°C. Kabel charakteryzuje lekka konstrukcja wielotubowa, oraz duża giętkość i odporność na przeciąganie. Kabel przeznaczony do instalacji teletechnicznych.
2,90 PLN
3,57 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/APC(F) - SC/APC(M) 10dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-FSCA-MSCA-10
38,06 PLN
46,81 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 8dB
Tłumik światłowodowy - SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 8dB
Kod: TS-USCF-USCF-08
9,01 PLN
11,08 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 3dB, 1310nm + 1550nm
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 3dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-USCF-USCM-03
29,09 PLN
35,78 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 5dB, 1310nm + 1550nm
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 5dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-USCF-USCM-05
29,09 PLN
35,78 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 8dB, 1310nm + 1550nm
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 8dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-USCF-USCM-08
29,09 PLN
35,78 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB, 1310nm + 1550nm
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-USCF-USCM-10
29,09 PLN
35,78 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 15dB, 1310nm + 1550nm
Tłumik światłowodowy adapterowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 15dB, 1310nm + 1550nm
Kod: TS-USCF-USCM-15
29,09 PLN
35,78 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Mufa światłowodowa Tycon FIST C16 (max: 288J - 24xD)
Mufa światłowodowa Tycon FIST C16 (max: 288J - 24xD)
Kod: XB-TN-FIST-C16
Mufa światłowodowa Tycon FIST C16 (max: 288J - 24xD)
461,93 PLN
568,17 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Mufa światłowodowa Tycon 400 A4 (S1x6)
Mufa światłowodowa Tycon 400 A4 (S1x6)
Kod: XB-TN-FOSC-400-A4S1
Mufa światłowodowa Tycon 400 A4 (S1x6). Wysokość 420mm, Tacki max. 6x S1(24), Max. pojemność spawów 144J. Porty na kable: 4x okrągłe o średnicy 5-20mm, 1x owalny 10-35mm. Mufa Tycon A4 400 posiada Zawó do Kontroli Ciśnienia. Uziemienie: Tak.
247,27 PLN
304,14 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Mufa światłowodowa Tycon 400 A8 (S1x4)
Mufa światłowodowa Tycon 400 A8 (S1x4)
Kod: XB-TN-FOSC-400-A8S1
Mufa światłowodowa Tycon 400 A8 (S1x4). Wysokość 410mm, Tacki max. 4x S1(24), Max. pojemność spawów 96J. Porty na kable: 8x okrągłe o średnicy 11mm, 1x owalny 37x59mm. Mufa Tycon A8 400 posiada Zawór do Kontroli Ciśnienia. Uziemienie: Tak.
236,67 PLN
291,10 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Mufa Tycon 400 B4 (max: 144J - 6xA/B
Mufa Tycon 400 B4 (max: 144J - 6xA/B
Kod: XB-TN-FOSC-400-B4
Mufa Tycon 400 B4 (max: 144J - 6xA/B
263,03 PLN
323,53 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-050
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
17,02 PLN
20,93 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-07
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
15,68 PLN
19,29 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-10
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
19,87 PLN
24,44 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-07
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
15,68 PLN
19,29 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-05
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
20,20 PLN
24,85 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-10
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
27,00 PLN
33,21 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
19,32 PLN
23,76 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
20,08 PLN
24,70 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
20,41 PLN
25,10 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,61 PLN
21,66 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
11,65 PLN
14,33 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
20,29 PLN
24,96 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-02
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
18,57 PLN
22,84 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
14,55 PLN
17,90 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-050
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
12,24 PLN
15,06 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-10
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
33,66 PLN
41,40 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 20M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-20
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 20M, 3.0mm, LSZH
49,67 PLN
61,09 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
20,50 PLN
25,22 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-02
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
20,08 PLN
24,70 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
18,11 PLN
22,28 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-050
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
17,10 PLN
21,03 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-07
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
22,13 PLN
27,22 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-10
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
22,55 PLN
27,74 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-LCA-SCU-SM-1
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu LC/APC-SC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,64 PLN
19,24 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-LCA-SCU-SM-3
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu LC/APC-SC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,81 PLN
20,68 PLN
 
Zarezerwuj produkt <