Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Światłowody › 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
TP-Link :: MC210CS - Konwerter światłowodowy 1x1000Mbps RJ45, SM, SC, 15km
Kod: TPLINK-MC210CS
Konwerter światłowodowy wyposażony w gniazdo optyczne typu SC, umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000Base-LX/LH na sygnał sieci Ethernet 1000Base-T. Długość fali TX 1310nm. Maksymalny zasięg do 15km. Zgodny ze standardem IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x. Możliwość montażu w szafie rack 19".
121,14 PLN
149,00 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
TP-Link :: MC220L - Konwerter światłowodowy 1xSFP , 1x1000Mbps
Kod: TPLINK-MC220L
Konwerter światłowodowy z gniazdem SFP. Interfejsy sieciowe: 1x SFP (1000Mbps), 1x 1000Mbps RJ-45 Ethernet. Zgodny ze standardem: IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z.
60,47 PLN
74,38 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2021  :: 2954452 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję