Advatus - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY +48 323 319 770 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Mikrotik - Sprzęt
Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
PC Engines :: Adapter CF-IDE zas FDD taśma
PC Engines :: Adapter CF-IDE zas FDD taśma
Kod: ADA-CF-IDE-FDD
Adapter CF-IDE PC-Engines CFDISK.1EF - compact flash adapter, gniazdo do taśmy IDE, zasilanie FDD
9,18 PLN
11,29 PLN
PC Engines :: Adapter CF-IDE zas FDD taśmareklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
PC Engines :: Adapter CF-IDE zas. HDD taśma
PC Engines :: Adapter CF-IDE zas. HDD taśma
Kod: ADA-CF-IDE-HDD
Adapter CF-IDE PC Engines CFDISK.1EH - compact flash adapter, gniazdo do taśmy IDE, zasilanie HDD
9,26 PLN
11,39 PLN
PC Engines :: Adapter CF-IDE zas. HDD taśmareklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Adapter GigaBit PoE dla ALIX i RB - CZARNY z diodą LED
Adapter GigaBit PoE dla ALIX i RB - CZARNY z diodą LED
Kod: ADA-GPOE-ALIX-RTB-LED
Adapter GigaBit PoE dla płyt embended ALIX i Router Board (RB411, RB433, RB711, RB800) - idealny do zasilania stacji klienckich CPE oraz stacji bazowych. Adapter posiada diode LED
9,92 PLN
12,20 PLN
Adapter GigaBit PoE dla ALIX i RB - CZARNY z diodą LEDreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Adapter PoE dla ALIX i RB - CZARNY z diodą LED
Adapter PoE dla ALIX i RB - CZARNY z diodą LED
Kod: ADA-POE-ALIX-RTB-LED
Adapter PoE dla płyt embended ALIX i Router Board (RB411, RB433, RB711, RB800) - idealny do zasilania stacji klienckich CPE oraz stacji bazowych. Adapter posiada diode LED
5,49 PLN
6,75 PLN
Adapter PoE dla ALIX i RB - CZARNY z diodą LEDreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U
Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U
Kod: CT-ADAG-8P-1U
Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U
227,81 PLN
280,21 PLN
Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1Ureklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Netprotector 4p PoE Gigabit NPG-4P-D
Netprotector 4p PoE Gigabit NPG-4P-D
Kod: CT-NPG-4P-D
Netprotector 4p PoE Gigabit NPG-4P-D
182,20 PLN
224,11 PLN
Netprotector 4p PoE Gigabit NPG-4P-Dreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P
Kod: CT-NPG-8P
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P
352,23 PLN
433,24 PLN
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8Preklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-1U
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-1U
Kod: CT-NPG-8P-1U
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-1U
333,30 PLN
409,96 PLN
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-1Ureklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-D
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-D
Kod: CT-NPG-8P-D
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-D
266,51 PLN
327,81 PLN
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-Dreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 16/120
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 16/120
Kod: CT-OSLONA-AM16-120
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 16/120
136,86 PLN
168,34 PLN
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 16/120reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 17/90
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 17/90
Kod: CT-OSLONA-AM17-90
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 17/90
124,67 PLN
153,34 PLN
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 17/90reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 19/120
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 19/120
Kod: CT-OSLONA-AM19-120
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 19/120
167,73 PLN
206,31 PLN
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 19/120reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń LBE-5AC-16-120
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń LBE-5AC-16-120
Kod: CT-OSLONA-LBE-5AC-16-120
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń LBE-5AC-16-120. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
85,10 PLN
104,67 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń LBE-5AC-16-120reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
no-photo
Osłona przeciwzakłóceniowa PRO do urządzeń LightBeam 5AC 16dBi LBE-5AC-16-120
Kod: CT-OSLONA-LBE-5AC-16-120-P
96,00 PLN
118,08 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti NanoBeam M5-300
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti NanoBeam M5-300
Kod: CT-OSLONA-NBE-300
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti NanoBeam M5-300 22dBi. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
54,16 PLN
66,62 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti NanoBeam M5-300reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti PowerBeam AC M5AC-500
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti PowerBeam AC M5AC-500
Kod: CT-OSLONA-NBE-500
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti NanoBeam AC M5AC-500 27dBi. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
120,08 PLN
147,70 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti PowerBeam AC M5AC-500reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 16dBi NBE-M5-16
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 16dBi NBE-M5-16
Kod: CT-OSLONA-NBE-M5-16
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 16dBi NBe-M5-16. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
50,20 PLN
61,75 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 16dBi NBE-M5-16reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti Nanostation NSM2 / NSM5
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti Nanostation NSM2 / NSM5
Kod: CT-OSLONA-NSM2-NSM5
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti Nanostation NSM2 / NSM5
65,37 PLN
80,41 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti Nanostation NSM2 / NSM5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik OmniTIK
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik OmniTIK
Kod: CT-OSLONA-OMNITIK
Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD OmniTIK
61,80 PLN
76,01 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik OmniTIKreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik QRT-5
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik QRT-5
Kod: CT-OSLONA-QRT-5
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik QRT-5.
73,45 PLN
90,34 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik QRT-5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SXT-SAr2
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SXT-SAr2
Kod: CT-OSLONA-SAR
Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXTG-5HPnD-SAr2. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
62,39 PLN
76,74 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SXT-SAr2reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SEXTANT.
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SEXTANT.
Kod: CT-OSLONA-SEXTANT
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SEXTANT. Wykonana z malowanego proszkowo aluminium w znacznym stopniu eliminuje niepożądane sygnały dochodzące z boków i tyłu urządzenia.
67,33 PLN
82,82 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SEXTANT.reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SXT, SXT Lite.
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SXT, SXT Lite.
Kod: CT-OSLONA-SXT
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SXT, SXT Lite. Wykonana z malowanego proszkowo aluminium w znacznym stopniu eliminuje niepożądane sygnały dochodzące z boków i tyłu urządzenia.
57,02 PLN
70,13 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Mikrotik SXT, SXT Lite.reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Moduł 8P do netprotectora SP-8P-1U
Moduł 8P do netprotectora SP-8P-1U
Kod: CT-SP-8P
Moduł 8P do netprotectora SP-8P-1U
110,39 PLN
135,78 PLN
Moduł 8P do netprotectora SP-8P-1Ureklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Netprotector 8p PoE
Netprotector 8p PoE
Kod: CT-SP-8P-1U
Netprotector 8p PoE
221,89 PLN
272,92 PLN
Netprotector 8p PoEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
no-photo
Ethernet Surge Protector 8p PoE Gigabit SPG-8P-1U
Kod: CT-SPG-8P-1U
311,14 PLN
382,70 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Rosen :: ACRPSMA - Super low loss flexible RPSMA cable 6GHz
Rosen :: ACRPSMA - Super low loss flexible RPSMA cable 6GHz
Kod: KABEL-RF141-RSMA-RSMA
Pigtail (kabelek przyłączeniowy) RPSMA - RPSMA prosty, kabel ROSEN-141, długość 500mm.
21,37 PLN
26,29 PLN
Rosen :: ACRPSMA - Super low loss flexible RPSMA cable 6GHzreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Terminator MMCX 50 ohm
Terminator MMCX 50 ohm
Kod: MMCX-TERMINATOR
Terminator MMCX 50 ohm
4,86 PLN
5,98 PLN
Terminator MMCX 50 ohmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1m
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-1M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
66,94 PLN
82,34 PLN
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 3m
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 3m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-3M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 3m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
86,28 PLN
106,12 PLN
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 3mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 5m
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 5m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-5M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 5m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
128,75 PLN
158,36 PLN
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 5mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nm
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nm
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC03D
1 szt. Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
69,53 PLN
85,52 PLN
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: OPTIC-SFP-S-RJ01
1 szt. Optic-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
62,55 PLN
76,94 PLN
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper modulereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Flex-guide  Super low loss flexible RPSMA cable 6GHz
RouterBoard :: Flex-guide Super low loss flexible RPSMA cable 6GHz
Kod: RTB-ACRPSMA
Pigtail (kabelek przyłączeniowy) RPSMA - RPSMA prosty, kabel RG 178, długość 500mm.
26,16 PLN
32,18 PLN
RouterBoard :: Flex-guide  Super low loss flexible RPSMA cable 6GHzreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (CWDM-CHASSIS-2) 1U Chassis bracket for CWDM 8-port MUX/DEMUX
RouterBoard :: (CWDM-CHASSIS-2) 1U Chassis bracket for CWDM 8-port MUX/DEMUX
Kod: RTB-CWDM-CHASSIS-2
151,61 PLN
186,48 PLN
RouterBoard :: (CWDM-CHASSIS-2) 1U Chassis bracket for CWDM 8-port MUX/DEMUXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (CWDM-MUX8A) CWDM MUX/DEMUX 8-port module
RouterBoard :: (CWDM-MUX8A) CWDM MUX/DEMUX 8-port module
Kod: RTB-CWDM-MUX8A
1078,45 PLN
1326,49 PLN
RouterBoard :: (CWDM-MUX8A) CWDM MUX/DEMUX 8-port modulereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: FTC, RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure
RouterBoard :: FTC, RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure
Kod: RTB-RBFTC11
Zewnętrzy konwerter światłowodowy zasilany przez PoE
116,71 PLN
143,55 PLN
RouterBoard :: FTC, RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosurereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Adapter PoE Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps for RouterBoard
Adapter PoE Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps for RouterBoard
Kod: RTB-RBGPOE
Adapter Solargate PoE pozwalający na zasilanie urządzeń posiadających port Gigabit Ethernet (10/100/100Mbps). Transmisja danych oraz zasilanie odbywa się po wspólnych parach (4,5,7,8). Maksymalna długość kabla Ethernet: 60m. Napięcie wejściowe: 9 - 48V.
12,27 PLN
15,09 PLN
Adapter PoE Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps for RouterBoardreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: 48 to 24V Gigabit PoE Converter
RouterBoard :: 48 to 24V Gigabit PoE Converter
Kod: RTB-RBGPOE-CON-HP
Konwerter napiecia 802.3af oraz 802.3at - 48 do 24V Gigabit PoE
76,86 PLN
94,54 PLN
RouterBoard :: 48 to 24V Gigabit PoE Converterreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM
Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM
Kod: RTB-S+C47DLC10D
Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM
564,71 PLN
694,59 PLN
Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM
Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM
Kod: RTB-S+C49DLC10D
Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM
564,71 PLN
694,59 PLN
Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+C53DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S+C53DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C53DLC10D
545,11 PLN
670,49 PLN
RouterBoard :: S+C53DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+C55DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S+C55DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C55DLC10D
545,11 PLN
670,49 PLN
RouterBoard :: S+C55DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+C57DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S+C57DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C57DLC10D
545,11 PLN
670,49 PLN
RouterBoard :: S+C57DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+C59DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S+C59DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C59DLC10D
545,11 PLN
670,49 PLN
RouterBoard :: S+C59DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+C61DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S+C61DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C61DLC10D
545,11 PLN
670,49 PLN
RouterBoard :: S+C61DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C49DLC40D
149,81 PLN
184,27 PLN
RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C51DLC40D
149,81 PLN
184,27 PLN
RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C53DLC40D
149,81 PLN
184,27 PLN
RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C55DLC40D
148,63 PLN
182,81 PLN
RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C57DLC40D
147,06 PLN
180,88 PLN
RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C59DLC40D
148,63 PLN
182,81 PLN
RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C61DLC40D
148,98 PLN
183,25 PLN
RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
Kod: RTB-S-DA0001
RTB-S-DA0001 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
90,71 PLN
111,57 PLN
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
Kod: RTB-S-DA0003
RTB-S-DA0003 - jest to bardzo tani sposób aby połączyć dwa urządzenia SFP/SFP+ (na przykład dwa CCR1036-8G-2S+) na bardzo krótkich dystansach, w jednej lub pomiędzy szafami rakowymi.
117,61 PLN
144,66 PLN
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+RJ10 10/100/1000M/2,5G/5G/10G copper module for RJ45
RouterBoard :: S+RJ10 10/100/1000M/2,5G/5G/10G copper module for RJ45
Kod: RTB-SFP-S+RJ10
RTB-SFP-S+RJ10 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M/2,5G/5G/10G. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych.
213,85 PLN
263,04 PLN
RouterBoard :: S+RJ10 10/100/1000M/2,5G/5G/10G copper module for RJ45reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
Kod: RTB-SFP-S-3553LC20D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) oraz S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
213,10 PLN
262,11 PLN
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm
RouterBoard :: S-85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC03D
Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
172,55 PLN
212,24 PLN
RouterBoard :: S-85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
54,67 PLN
67,24 PLN
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper module
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: RTB-SFP-S-RJ01
RTB-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
85,37 PLN
105,01 PLN
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper modulereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Super low loss 2xSMA cable 6GHz 1m
RouterBoard :: Super low loss 2xSMA cable 6GHz 1m
Kod: RTB-SMASMA
Pigtail (kabelek przyłączeniowy) SMA - SMA prosty, długość 1m.
21,80 PLN
26,81 PLN
RouterBoard :: Super low loss 2xSMA cable 6GHz 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
no-photo
Adapter PoE 8p RACK 19 ADA-8P-1U z wyświetlaczem
Kod: CT-ADA-8P-1U-LCD
Adapter PoE 8p RACK 19 ADA-8P-1U z wyświetlaczem
205,24 PLN
252,45 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Adapter PoE 8p ADA-8P-2011x-D
Adapter PoE 8p ADA-8P-2011x-D
Kod: CT-ADA-8P-2011X-D
Adapter PoE 8p ADA-8P-2011x-D to połączenie znanego już dobrze adaptera PoE 8p z miejscem na RouterBoarda z serii 2011x. Obudowa w całości wykonana z aluminium, malowana proszkowo na kolor czarny. Dodatkowo istnieje możliwość montażu uchwytów do szaf 10".
392,12 PLN
482,31 PLN
Adapter PoE 8p ADA-8P-2011x-Dreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-D
Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-D
Kod: CT-ADAG-4P-D
Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-D
110,39 PLN
135,78 PLN
Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-Dreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P
Kod: CT-ADAG-8P
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P
166,16 PLN
204,38 PLN
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8Preklamacja  
Zarezerwuj produkt
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D
Kod: CT-ADAG-8P-D
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D
191,30 PLN
235,30 PLN
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-Dreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Netprotector do 24p PoE NP-8P-1U
Netprotector do 24p PoE NP-8P-1U
Kod: CT-NP-8P-1U
Netprotector do 24p PoE NP-8P-1U
392,12 PLN
482,31 PLN
Netprotector do 24p PoE NP-8P-1Ureklamacja  
Zarezerwuj produkt
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 20/90
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 20/90
Kod: CT-OSLONA-AM20-90
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 20/90
167,73 PLN
206,31 PLN
Osłona antyzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX Sector 20/90reklamacja  
Zarezerwuj produkt
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti NanoBeam M5-400
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti NanoBeam M5-400
Kod: CT-OSLONA-NBE-400
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti NanoBeam M5-400 25dBi. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
60,20 PLN
74,05 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti NanoBeam M5-400reklamacja  
Zarezerwuj produkt
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti PowerBeam M5-620
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti PowerBeam M5-620
Kod: CT-OSLONA-PBE-M5-620
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti PowerBeam M5-620 . Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
180,87 PLN
222,47 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti PowerBeam M5-620reklamacja  
Zarezerwuj produkt
 Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti RocketDish RD30.
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti RocketDish RD30.
Kod: CT-OSLONA-RD30
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti RocketDish RD30.
177,30 PLN
218,08 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti RocketDish RD30.reklamacja  
Zarezerwuj produkt
no-photo
Osłona przeciwzakłóceniowa do Rocket M5
Kod: CT-OSLONA-RM5-RD30
Osłona przeciwzakłóceniowa do Rocket M5
126,75 PLN
155,90 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (ACSMAUFL) Pigtail Super low loss u-fl - SMA cable 6GHz
RouterBoard :: (ACSMAUFL) Pigtail Super low loss u-fl - SMA cable 6GHz
Kod: RTB-ACSMAUFL
Pigtail (kabelek przyłączeniowy)
35,65 PLN
43,85 PLN
RouterBoard :: (ACSMAUFL) Pigtail Super low loss u-fl - SMA cable 6GHzreklamacja  
Zarezerwuj produkt
PC Engines :: Adapter CF-IDE taśma HDD 2.5'' 44 pin
PC Engines :: Adapter CF-IDE taśma HDD 2.5'' 44 pin
Kod: ADA-CF-IDE-44PIN
Adapter CF-IDE PC-Engines CFDISK.2F - compact flash adapter, gniazdo do taśmy IDE 44 pin (taśma dla dysków 2.5 cala)
9,90 PLN
12,18 PLN
PC Engines :: Adapter CF-IDE taśma HDD 2.5'' 44 pinreklamacja  
Brak towaru w magazynie
Compact Flash 4GB SLC, Industrial
Compact Flash 4GB SLC, Industrial
Kod: CF-CARD-4GB-SLC
Szybka, przemysłowa karta pamięci Flash UDMA o pojemności 4GB, zbudowana na bazie pamięci NAND Flash SLC (Single Level Cell) charakteryzująca się wydłużoną żywotnością w porównaniu do standardowych kart CF (MLC)
69,33 PLN
85,28 PLN
Compact Flash 4GB SLC, Industrialreklamacja  
Brak towaru w magazynie
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 19dBi NBE-M5-19
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 19dBi NBE-M5-19
Kod: CT-OSLONA-NBE-M5-19
Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 19dBi NBe-M5-19. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
54,75 PLN
67,34 PLN
 Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń NanoBeam M5 19dBi NBE-M5-19reklamacja  
Brak towaru w magazynie
Gold WiFi :: 4 self-adhesive plastic pads for board mounting in any enclosure
Gold WiFi :: 4 self-adhesive plastic pads for board mounting in any enclosure
Kod: GOLD-MOUNTING-PP-3M
Gold WiFi :: Komplet 4 plastikowych podkładek do montażu płyt embended RouterBoard lub ALIX w dowolnej obudowie. Zastosowanie właściwej taśmy 3M zapewnia stabilność i długowieczność montażu.
16,34 PLN
20,10 PLN
Gold WiFi :: 4 self-adhesive plastic pads for board mounting in any enclosurereklamacja  
Brak towaru w magazynie
Waterproof Ethernet for GoldBOX23, cable 240mm
Waterproof Ethernet for GoldBOX23, cable 240mm
Kod: GOLD-WATERPROOF-ETHERNET
Wodoszczelny konektor RJ-45 firmy Gold WFi pozwala na zabezpieczenie przyłącza Ethernet przed wilgocią, wodą lub kurzem. Konektor pasuje do obudów GoldBox23. Klasa szczelności: IP67. Długość przewodu 240mm. Możliwy montaż w obudwach o grubość ścianki do 12mm, średnica otworu montażowego 22mm.
17,02 PLN
20,93 PLN
Waterproof Ethernet for GoldBOX23, cable 240mmreklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: Adapter PoE Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps
RouterBoard :: Adapter PoE Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps
Kod: RTB-RBGPOE-MT
Adapter PoE produkcji MikroTika pozwalający na zasilanie urządzeń posiadających port Gigabit Ethernet (10/100/100Mbps). Transmisja danych oraz zasilanie odbywa się po wspólnych parach (4,5,7,8). Maksymalna długość kabla Ethernet: 60m. Napięcie wejściowe: 9 - 48V.
18,04 PLN
22,19 PLN
RouterBoard :: Adapter PoE Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbpsreklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM
RouterBoard :: S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C51DLC10D
545,11 PLN
670,49 PLN
RouterBoard :: S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDMreklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S-31DLC10D SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode, 1310nm, LC
RouterBoard :: S-31DLC10D SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode, 1310nm, LC
Kod: RTB-SFP-S-31DLC10D
S-31DLC10D moduł optyczny SFP+ 10Gbit, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC, zasięg do 10 km, Single Mode, wspiera DDM
433,50 PLN
533,20 PLN
RouterBoard :: S-31DLC10D SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode, 1310nm, LCreklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
Kod: RTB-SFP-S-31DLC20D
S-31DLC20D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC,zasięg do 20 km, Single Mode, wspiera DDM
68,94 PLN
84,80 PLN
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDMreklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S-2332LC10D SFP+ (2 pcs) 10Gbit bidirectional modules, Long range 10km, Single Mode, LC
RouterBoard :: S-2332LC10D SFP+ (2 pcs) 10Gbit bidirectional modules, Long range 10km, Single Mode, LC
Kod: RTB-SFP-S-3223LC10D
S-2332LC10D para modułów optycznych SFP+ 10Gbit, zasięg do 10 km, Single Mode, wspiera DDM
1078,45 PLN
1326,49 PLN
RouterBoard :: S-2332LC10D SFP+ (2 pcs) 10Gbit bidirectional modules, Long range 10km, Single Mode, LC reklamacja  
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2018  :: 372970 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję