Advatus - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY +48 323 319 770 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  
      Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
BDCOM ::  GEPON ONU 1704HG-EVW, 4x LAN, 2x FXS, 1x USB, WiFi 802.11n up to 300Mbps
BDCOM :: GEPON ONU 1704HG-EVW, 4x LAN, 2x FXS, 1x USB, WiFi 802.11n up to 300Mbps
Kod: BDCOM-1704HG-EVW
GEPON ONU 1704HG-EVW, 4x LAN, 2x FXS, 1x USB, WiFi 802.11n up to 300Mbps
308,95 PLN
380,01 PLN
BDCOM ::  GEPON ONU 1704HG-EVW, 4x LAN, 2x FXS, 1x USB, WiFi 802.11n up to 300Mbpsreklamacja  
Zarezerwuj produkt
BDCOM-P1501C1 GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernet
BDCOM-P1501C1 GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernet
Kod: BDCOM-P1501C1-PLASTIC
BDCOM-P1501C1 GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernet
166,36 PLN
204,62 PLN
BDCOM-P1501C1 GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernetreklamacja  
Zarezerwuj produkt
BDCOM-P1501C GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernet LAN - Metal case
BDCOM-P1501C GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernet LAN - Metal case
Kod: BDCOM-P1501C-METAL
BDCOM-P1501C GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernet LAN - Metal case
182,20 PLN
224,11 PLN
BDCOM-P1501C GEPON ONU, 1x Gigabit Ethernet LAN - Metal casereklamacja  
Zarezerwuj produkt
BDCOM :: S3424E L3 ROUTING SWITCH 24x 10/100M TX, 4x GE TX/SFP ports
BDCOM :: S3424E L3 ROUTING SWITCH 24x 10/100M TX, 4x GE TX/SFP ports
Kod: BDCOM-S3424E
BDCOM :: S3424E L3 ROUTING SWITCH 24x 10/100M TX, 4x GE TX/SFP ports, 17.6Gbps backplane bandwidth, hardware routing and wire-speed L3 packet forwarding rate 13.1Mpps.
1540,77 PLN
1895,15 PLN
BDCOM :: S3424E L3 ROUTING SWITCH 24x 10/100M TX, 4x GE TX/SFP portsreklamacja  
Zarezerwuj produkt
BDCOM :: GEPON OLT P3310B
BDCOM :: GEPON OLT P3310B
Kod: BDCOM-P3310B
Koncentrator światłowodowy OLT GEPON (Optical Line Terminal) BDCOM-P3310B,
3366,71 PLN
4141,05 PLN
BDCOM :: GEPON OLT P3310Breklamacja  
Brak towaru w magazynie
Moduł HISENSE LTE4302M-BC for OLT
Moduł HISENSE LTE4302M-BC for OLT
Kod: HISENSE-LTE4302M-BC
Moduł HISENSE LTE4302M-BC for OLT
150,51 PLN
185,13 PLN
Moduł HISENSE LTE4302M-BC for OLTreklamacja  
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x16 (ABS BOX)
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x16 (ABS BOX)
Kod: XOS-PLC1X16-ASC-ABS
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 16 równorzędnych torów.
158,20 PLN
194,59 PLN
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x16 (ABS BOX)reklamacja  
Brak towaru w magazynie
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x32 (ABS BOX)
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x32 (ABS BOX)
Kod: XOS-PLC1X32-ASC-ABS
Splitter optyczny pozwalający na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 32 równorzędne tory.
194,08 PLN
238,72 PLN
Splitter optyczny symetryczny PLC SM SC/APC 1x32 (ABS BOX)reklamacja  
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Advatus Sp. Z O.O.  Copyright © 2018  :: 370966 odsłon

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies ADVATUS Sp. z o.o.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję